Kataloger och prislista

När gåvor är konst hösten 2019

När gåvor är konst hösten 2019

Bläddra Ladda ner
Kosta Boda Konstglaskatalog Hösten 2019

Kosta Boda Konstglaskatalog Hösten 2019

Bläddra Ladda ner
HRC Katalog höst 2019

HRC Katalog höst 2019

Bläddra Ladda ner
Kosta Boda 2019

Kosta Boda 2019

Bläddra Ladda ner
Konstglaskatalog vår 2019

Konstglaskatalog vår 2019

Bläddra Ladda ner
Butiksmaterial POS

Butiksmaterial POS

Ladda ner
Bruk på kontoret

Bruk på kontoret

Ladda ner
Bruk presentation B2B

Bruk presentation B2B

Ladda ner
Prisbord

Prisbord

Ladda ner
Priser och statyetter

Priser och statyetter

Ladda ner
Gåvokort

Gåvokort

Ladda ner
Prislista B2B

Prislista B2B

Ladda ner

Kontakta B2B

SÄLJARE

Jennifer Fronda, Affärsområdeschef
+46 (0)70-161 08 26
jennifer.fronda@kostaboda.se

Torgny Nilsson, Syd
+46 (0)70-161 08 05
torgny.nilsson@kostaboda.se

Stina Unosson, Väst
+46 (0)72-383 66 12
stina.unosson@kostaboda.se

David Queckfeldt, HRC, Mälardalen
+46 (0)70-161 08 22
david.queckfeldt@kostaboda.se

Mauro Battaglia, Norr
+46 (0)70-1610810
Mauro.Battaglia@kostaboda.se

Emon Maasho
+46 (0)733 941 031
emon.maasho@kostaboda.se

KUNDTJÄNST

Sandra Gill, Innesälj B2B
+46 (0)70-161 08 15
sandra.gill@kostaboda.se

Ingela Benkseth, Kundtjänst B2B
+46 (0) 478-345 45
ingela.benkseth@kostaboda.se

Marille Löfgren, Kundtjänst B2B
marille.lofgren@kostaboda.se