Kataloger och prislista

OnStock Collection våren 2020

OnStock Collection våren 2020

Samtliga produkter i den här katalogen skickas från oss inom 24 timmar. Undantag specialprodukter.

Bläddra Download
OnStock Selected våren 2020

OnStock Selected våren 2020

Samtliga produkter i den här katalogen skickas från oss inom 24 timmar. Undantag specialprodukter.

Bläddra Download
HRC Katalog vår 2020

HRC Katalog vår 2020

Bläddra Download
Bruk på kontoret

Bruk på kontoret

Download
Gåvokort

Gåvokort

Download
Priser och statyetter

Priser och statyetter

Download
Prisbord

Prisbord

Download
Prislista B2B

Prislista B2B

Download
Kosta Boda Collection 2020

Kosta Boda Collection 2020

Bläddra Download
Kosta Boda Selected 2020

Kosta Boda Selected 2020

Bläddra Download
Kosta Boda Artist Collection 2020

Kosta Boda Artist Collection 2020

Bläddra Download

Kontakta B2B

SÄLJARE

Jennifer Fronda, Affärsområdeschef
+46 (0)70-161 08 26
jennifer.fronda@kostaboda.se

Torgny Nilsson, Syd
+46 (0)70-161 08 05
torgny.nilsson@kostaboda.se

Stina Unosson, Väst
+46 (0)72-383 66 12
stina.unosson@kostaboda.se

David Queckfeldt, HRC, Mälardalen
+46 (0)70-161 08 22
david.queckfeldt@kostaboda.se

Mauro Battaglia, Norr
+46 (0)70-1610810
Mauro.Battaglia@kostaboda.se

KUNDTJÄNST

Ingela Benkseth, Kundtjänst B2B
+46 (0) 478-345 45
ingela.benkseth@kostaboda.se

Marille Löfgren, Kundtjänst B2B
marille.lofgren@kostaboda.se