Kontakt

FÖRETAG

VÄXEL

0478-345 00

KUNDTJÄNST ÅF OCH FÖRETAG

+46 (0) 478-345 50
Måndag-Fredag 8.00 – 16.30
Alltid lunchöppet
Order: order@orrefors.se

HUVUDKONTOR KOSTA

Orrefors Kosta Boda AB
Stora vägen 96
365 43 Kosta

Reception på Kosta Boda Art Gallery.

+46 (0) 478 – 345 00
info@kostaboda.se

SHOWROOM STOCKHOLM

Orrefors Kosta Boda AB
Barnhusgatan 16
111 23 Stockholm
Besök efter överenskommelse med säljkontakt.

RETAIL

Peter Sjöö, Försäljningschef
+46 (0) 701 610 802
peter.sjoo@orrefors.se

Ulrika Hill, Syd
+46 (0) 706 711 102
ulrika.hill@orrefors.se

Margareta Modig, Väst
+46 (0) 701 610 819
margareta.modig@orrefors.se

Elisabeth Ederstål, Mälardalen
+46 (0) 701 610 820
elisabeth.ederstal@orrefors.se

Jennifer Strandberg, Stockholm & Norr
+46 (0) 701 610 894
jennifer.strandberg@orrefors.se

Kerstin Johansson, Kundservice
+46 (0) 478-345 53
kerstin.johansson@orrefors.se

B2B

Emon Maasho, Försäljningschef
+46 (0) 733 941 031
emon.maasho@orrefors.se

Sandra Gill, Innesälj
+46 (0) 478-34590
sandra.gill@orrefors.se

Stephan Erikström, ÅF Mälardalen & Norr
+46 (0) 701 610 822
stephan.erikstrom@orrefors.se

Torgny Nilsson, Syd
+46 (0) 701 610 805
torgny.nilsson@orrefors.se

Stina Unosson, Väst
+46 (0) 723 836 612
stina.unosson@orrefors.se

Ingela Benkseth, Kundtjänst B2B
+46 (0) 478-345 45
ingela.benkseth@orrefors.se

Marille Löfgren, Kundtjänst B2B
+46 (0) 478-345 28
marille.lofgren@orrefors.se

EXPORT

Henrik Swartling, Export Sales Director
+46 (0) 478-345 36
henrik.swartling@orrefors.se

Remco Snoeck, Export Area Sales Manager
+46 (0) 701-610 840
remco.snoeck@orrefors.se

Kristina Sparr, Customer Service
+46 (0) 478-345 08
kristina.sparr@orrefors.se

Marille Löfgren, Customer Service
+46 (0) 478-345 28
marille.lofgren@orrefors.se

MARKETING

Kjell-Olof Askencrantz, Marketing Director
+46 (0)701 610 827
kjell-olof.askencrantz@orrefors.se

Roland Feith, Graphic Designer
+46 (0)701 610 874
roland.feith@orrefors.se

OUTLET