Till toppen

Varje ÅR släpper Orrefors och Kosta Boda som bekant många trevliga nyheter

Nedan finner ni material som kan vara både intressant och bra att känna till gällande Orrefors och Kosta Boda.

För att underlätta ert arbete har vi satt samman ett kampanjunderlag, allt detta och lite till finner ni här.

Tveka inte att höra av er till er säljare om ni har några frågor eller funderingar!

Bläddra i När Gåvor är Konst - OnStock Vår 2017 eller ladda ner som PDF här: högupplöst eller lågupplöst.

 

 

 

 

Ladda ner Kristallkortet, klicka här.

Bläddra bland våra Gåvokort eller ladda ned PDF här.

 

Bläddra i Kosta Boda Bruk Presentation B2B eller ladda ner den här.

 

Prislista Vår 2017


kontakta oss på företagsförsäljning

Emon Maasho, Försäljningschef

Telefon: +46 (0) 733 941 031
E-post: emon.maasho@orrefors.se

Nilofar Alizadeh, Innesäljare
Telefon: +46 (0) 701 610 815
Epost: nilofar.alizadeh@orrefors.se

Lisa Hansson, Mälardalen & Norr
Telefon: +46 (0) 701 610 818
E-post: lisa.hansson@orrefors.se

Torgny Nilsson, Syd
Telefon: +46 (0) 701 610 805
E-post: torgny.nilsson@orrefors.se

Marcus Persson, Väst
Telefon: +46 (0) 723 836 612 
E-post: marcus.persson@orrefors.se

Jenny Petersson, Kundtjänst B2B
Telefon: +46 (0) 478-345 55
E-post: jenny.petersson@orrefors.se